Mucize Doktor 56.Bölüm Fragmanı İzle

7774B090 6609 41A0 9C15 D21723B6E0ED

Mucize Doktor 56.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölüm bizi neler bekliyor?Merakla beklenen dizi Mucize Doktor yeni bölümüyle 1 Nisan perşembe günü FOX Tv ekranlarında olacak.

DiziTvM’de Sinema-Dizi fragmanları, Oyuncular hakkında bilgiler edinebileceginiz tek adres.

Fragman

Mucize Doktor 56.Bölüm Fragmanı İzle

Mucize Doktor Dizisinin Konusu Nedir?

Mucize Doktor dizisinin konusu Ali Vefa isminde otizmli ve savant sendromlu genç bir doktorun hikayesi anlatılıyor. O doktorun hikayesi üzerinden hastanede yaşanan olaylar, Ali Vefa’ nın çocukluğundan bu güne gelene kadar yaşadığı sorunlar gözler önüne seriliyor.

İnsanlarla iletişim kurmakta zorlanan ama aynı zamanda işi konusunda çok başarılı ve dahi bir zekaya sahip olan Ali Vefa ilk dönemde yaşadığı sağlık sorunu dolayısıyla kimse tarafından kabul görmez. Ama herkes onu tanıdıkça daha çok sever ve benimser.

Ali’ nin asistanlıktan başlayıp cerrah olma yolunda verdiği mücadele ve bu mücadelenin içinde her şeye rağmen mesleğine dört elle sarılması ve insan olduğunu hiç unutmaması izleyiciyi kendisine bağlıyor.
Ali savant sendromlu olmasından kaynaklı her çizimi her şekli aklında en ince ayrıntısına kadar tutabilmekte ve böylece insan bedenine ait her doku ve organı çok iyi bilmektedir. Bu yüzden teşhis koymada çok doğru adımlar atmaktadır.

Diğer tüm dizi fragmanları ve film fragmanları için dizitvm.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Kimdir? 

Mucize Doktor dizisi oyuncuları ; Taner Ölmez Onur Tuna Sinem Ünsal Seda Bakan Hazal Türesan Murat Aygen Fırat Altunmeşe Hakan Kurtaş Hayal Köseoğlu Bihter Dinçel Korhan Herduran Ve Reha Özcan gibi isimler yer almaktadır.

 

Kaynak: FOX
E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now

Giriş Yap

VEYA