Arka Sokaklar 579. Bölüm Fragmanı İzle

E1182E77 57DD 434B 87C3 FB682B6D3597

Arka Sokaklar 579.bölüm Fragmanı yayınlandı.Hız kesmeden devam eden dizi bu bölümde seyircileri ne bekliyor? Aksiyon sahneleri bitmeyen dizi cuma akşamı saat 20.00’de kanal d ekranda olacak.

Fragman

Arka Sokaklar 579.Bölüm Fragmanı İzle

Arka Sokaklar Dizisi Konusu Nedir?

Yüzyıllardır büyülü bir şehir. İstanbul’daki cesur polisimiz, bu şehrin her sokağını herkes için daha güzel ve “yaşanabilir” bir yer haline getirmek için tüm kötülüklere ve sıkıntılara meydan okuyor …

İstanbul Emniyet Müdürlüğü asayiş teşkilatında çalışan bir “siviller” ekibi, bu metropolün sokaklarında bir minibüse biniyor ve karşılaştıkları çeşitli yasadışı eylemlerle mücadele ediyor. Polisimiz, görevlerini yerine getirirken sürekli olarak çeşitli insan hikayeleriyle karşı karşıya. Bu hikayeler sizi zaman zaman gülümsetecek ve bazen üzecek, kariyer tecrübesi ve “babalık” ile ekibin diğer genç üyelerine de yol gösterici olan Rıza Baba ve ekibi kariyer ve yaşamla ilgili pek çok şey öğretecek, unutulanlara hatırlatacaktır.

Kısacası, polislerimizin ve ailelerinin hayatları ile İstanbul sokaklarının serüveni iç içe geçecek, kahramanlarımız; sevinçte, kederde, aşkta ve yalnızlıkta her zaman birbirlerinin yanında olacaklar. İçlerinden biri tökezlediğinde hep birlikte ona destek olup ayağa kaldıracaklar.

Arka Sokaklar Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Zafer Ergin, Şevket Çoruh,Özgür Ozan,Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Oya Okar, Merve Oflaz, Yiğitcan Ergin,Ela Yörüklü

Arka Sokaklar 579

Kaynak: kanald

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol