Son Yaz 8.Bölüm Fragmanı İzle

27334D42 3621 4B8C B34E E18A12ED60C8

Son Yaz 8.Bölüm Fragmanı yayınlandı.Bu bölüm bizi neler bekliyor? Son Yaz 8.bölüm bu fragmanda dahada hareketli geçeceğini bize göstermiş oldu.Yeni bölümü cuma günü saat 20.00’de FOX ekranlarında.

Fragman

Son Yaz 8.Bölüm Fragmanı İzle

Dizi Hakkında Bilgi

İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif verir.Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapması için oğlunu yanına alıp onu korumasını istemiştir.

Taşkın’ın hayatını beklenildiği gibi suç içinde olup başı beledan eksik olmaz.Soner Sancaktar’la yaptığı en son sürtüşme onu zor duruma sokmaktadır.

Hayat, Selim’i beklemediği yerlerden sınadı. Eşi Kanan (Funda Eryiğit) çocuklarıyla birlikte İzmir’de yaşıyor ve boşanmak istiyor. Savcı Kara, ailesi ile işi arasında mahsur kaldı ve baş belası olduğuna inandığı Akgün’ü İzmir’in Çeşme ilçesindeki Adalet sitesine götürmek zorunda kaldı.

Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Oyuncular

Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit, Hafsanur Sancaktutan, Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler, Cengiz Okuyucu

Son Yaz 8

Kaynak: FOX

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now

Giriş Yap

VEYA